Odmień swoją kuchnię za pomocą oryginalnych baterii kuchennych

Chcesz dodać swojej kuchni charakteru? Nie lubisz sztampowych rozwiązań i we wnętrzu stawiasz na oryginalność? Wymień swoją tradycyjną baterię kuchenną na atrakcyjne modele, które staną się prawdziwą ozdobą Twojego wnętrza. Wbrew pozorom mało istotne elementy wyposażenia takie jak baterię potrafią sprawić, że pomieszczenie wygląda na dopracowane i spójne, lub wręcz przeciwnie – wprowadzą do niego nieład i zaburzą harmonie. Na jakie modele warto postawić w konkretnych aranżacjach?

Kuchnia w stylu vintage – jaką baterię wybrać?

Kuchnie w stylu vintage są pełne wdzięku i uroku. Przyciągają wzrok miłymi detalami oraz kojarzą się z dzieciństwem i smakiem domowych potraw. Współczesne kuchnie retro w mistrzowski sposób łączą najnowsze rozwiązania technologiczne z urokliwą aranżacją. Ci, którzy decydują się na wystrój pomieszczenia właśnie w tym stylu, powinni zwrócić uwagę na drobne elementy wyposażenia, które wprowadzają do wnętrza ciepłą i przytulną atmosferę – czego przykładem mogą być baterie.

Baterie w stylu vintage prezentują się bardzo elegancko i luksusowo. Swoim wyglądem oraz kształtem nawiązują do przeszłości, ale są tak samo wygodne i funkcjonalne jak modele nowoczesne. Tak elegancka i wyjątkowa armatura może sprawić, że cała kuchnia nabierze spójnego i harmonicznego wyglądu. Dzięki nim wnętrze będzie prezentować się przytulnie i rodzinnie.

Nowoczesna kuchnia – jaka baterię zlewozmywakową wybrać?

A może wolisz ultranowoczesne wnętrza i zastanawiasz się, jaka armatura będzie do nich odpowiednia? W nowoczesnej kuchni sprawdzą się baterię stojące w nietuzinkowym kształcie. Najmodniej prezentują się te o większych rozmiarach w kształcie L lub U. Często są one wyposażone w nowoczesne systemy – na przykład wyciągane wylewki, które mogą sięgać nawet poza obręb zlewozmywaka czy wylewki obrotowe, idealne do dwukomorowych zlewozmywaków. Nowoczesne baterie nierzadko oferują również podłączenie do filtra wody. Chociaż wygląd ma ogromne znaczenie, powinny one być dopasowane do wielkości i głębokości zlewu, ponieważ tylko wtedy zapewniają komfort użytkowania.