Mieszkania na sprzedaż Wrocław – 2 godne uwagi lokalizacje

We Wrocławiu jest kilka ciekawych lokalizacji, w których aktualnie powstają nowoczesne budynki. W nich już niedługo będzie można zamieszkać! Kilkadziesiąt mieszkań o wysokim standardzie, do tego cicha okolica lub centrum miasta wedle życzenia. Sam wybierzesz lokalizację dla siebie! Mieszkania na sprzedaż Wrocław to głównie dwie propozycje, sprawdź jakie!

mieszkania deweloperskie wrocław

1. Mieszkania na sprzedaż Wrocław – Nowy Port IV

2. Budynek na Gdańskiej – nowa inwestycja do odbioru w 2021 roku

Wrocław to miasto, w którym żyje prawie 650 tysięcy osób. Szukają miejsc pracy, ale również miejsca, do którego z tej pracy mogą wrócić, czyli mieszkania. Nic dziwnego, że w mieście tym ciągle inwestuje się w nieruchomości. Tym razem mieszkania na sprzedaż Wrocław znalazły się w dwóch lokalizacjach.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – Nowy Port IV

mieszkania na sprzedaż wrocław

Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają w przyjaznej do życia lokalizacji. Jest to ulica Chałupnicza, która może pochwalić się przede wszystkim wszechobecną zielenią. Nieco oddalona od centrum miasta jednak w dogodnym miejscu, dzięki czemu codzienny dojazd do pracy lub szkoły nie będzie stanowił problemu. Życie tam toczy się nieco wolniej, jest bardzo spokojnie, zupełnie jak na wsi. Dla wielu będzie to przyjazna do życia przestrzeń z wieloma ścieżkami rowerowymi, miejscami do spacerowania, stawami i przede wszystkim ogródkami w obrębie nowych bloków. Zielono, cicho, a i tak blisko miasta, dogodniejszej lokalizacji nie znajdziesz! Mieszkania na sprzedaż Wrocław znajdziesz pod wskazanym linkiem – nie zwlekaj, mieszkania na tej ulicy szybko się rozchodzą!

Budynek na Gdańskiej – nowa inwestycja do odbioru w 2021 roku

nowe mieszkania we wrocławiu

Otoczenie pełne infrastruktury ma swoich zwolenników. Nie każdy przecież chce żyć “poza” miastem. Dla wielu budynki, zatłoczone ulice i miejski hałas to idealne miejsce do życia. Dlatego powstaje nieco inna od pierwszej inwestycja na ulicy Gdańskiej. Praktycznie w samym centrum miasta! Mieszkania deweloperskie Wrocław w takiej lokalizacji to przede wszystkim możliwość pojawienia się w każdym miejscu w mieście w kilka/kilkanaście minut. Droga do pracy, czy szkoły zajmie kilka chwil! W sąsiedztwie szereg biurowców, uczelnie z akademikami, pełno sklepów i restauracji! W budynku powstaje aż 58 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu. Każdy znajdzie więc tutaj mieszkanie dla siebie! Na parterze znajdą się lokale usługowe, budynek będzie wyposażony w nowoczesną windę i dwa piętra podziemne (garaż).