Nowa łazienka w 4 krokach

Zaprojektowanie łazienki to gratka tylko dla specjalisty, nic bardziej mylnego! Leroy Merlin proponuje ci stworzenie własnego planu w sposób prosty, intuicyjny i przede wszystkim prosty. Wszystkie działania, jakie musisz podjąć, możesz załatwić jedynie w 4 krokach.

Pierwszym z nich jest sprawdzenie obecnych trendów w kwestii aranżacji wnętrz, a także dopasowanie ich do twojego indywidualnego gustu i poczucia estetyki. Aranżacje łazienek Leroy Merlin dostępne na stronie producenta oraz w sklepach stacjonarnych dostarczą ci mnóstwo inspiracji i pomysłów na to, jak powinno wyglądać Twoje małe domowe spa.

Jeśli zdecydowałeś już o tym, w jakim klimacie utrzymana ma być twoja łazienka, czas na dokładne pomiary. Jest to jeden z najistotniejszych etapów remontu mieszkania. Warto przyłożyć się do tej czynności, aby metraż przedstawiony w projekcie był staranny i zgodny z rzeczywistym stanem. Jeśli nie jesteś pewien, swoich możliwości i boisz wykonać się go samodzielnie i tę kwestię powierzyć możesz ekspertom Leroy Merlin.

Trzeci punkt na twojej liście zadań stanowi umówienie się z projektantem. Podczas spotkania będziesz mógł, porozmawiać z nim, o tym czego oczekujesz od wnętrza, jakie są potrzeby twoje i twoich domowników. W trakcie konsultacji ustalisz wszystko tak, aby plan sprostał oczekiwaniom i dał podstawę do stworzenia przyjemnego i użytecznego miejsca. Jeśli nie chcesz ruszać się z domu, możesz spróbować samodzielnie zaprojektować łazienkę dzięki narzędziu dostępnemu on-line.

Ostatnim krokiem przybliżającym cię do pożądanego efektu jest realizacja projektu przez ekipę remontową. Leroy Merlin zapewnia możliwość dostawy, z uwzględnieniem konkretnej daty i godziny, także nie musisz martwić się, że kurier zaskoczy cię telefonem, kiedy będziesz poza domem.