Jakie są sposoby typowania liczb w przypadku gry Multi Multi?

Multi Multi to jedna z gier, którą biorą pod uwagę regularni gracze. Wśród gier oferowanych przez Totalizator Sportowy można znaleźć takie, które dają szansę na zdobycie olbrzymich pieniędzy, jak i takie, które oferują niższe wygrane, jednak o większym prawdopodobieństwie wygrania. Do którego typu należy gra Multi Multi i w jaki sposób gracze typują liczby?
Gra Multi Multi daje szansę na mniejsze lecz pewniejsze wygrane. W tym celu jednak zazwyczaj skreśla się nie dziesięć, a mniejszą liczbę numerów. Wiele osób rezygnuje z głównej wygranej na rzecz mniejszych, które wynoszą na przykład kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. W przypadku gry takiej jak Multi Lotek jest możliwe obstawienie nie dziesięciu, a na przykład pięciu czy trzech liczb. Cena zakładu jest taka sama, dlatego też warto jednak decydować się na taką liczbę numerów, która rzeczywiście da satysfakcjonującą wygraną.

 

Regularni gracze obstawiający zwykle maksymalnie pięć liczb często korzystają ze stron ze statystykami lub wynikami losowań. W przypadku takiej gry jak Multi Lotek statystyki pozwalają szybko określić, które liczby powtarzały się w ostatnich losowaniach. Gracze dość często biorą pod uwagę powtarzające się liczby i próbują oszacować, czy istnieje szansa na ich ponowne wystąpienie. Statystyki tego typu nie pomogły jednak jeszcze w wytypowaniu zwycięskiej dziesiątki, dlatego też lepiej jest je traktować jako kolejne źródło rozrywki niż rzeczywisty środek na wygraną.