Biuro nieruchomości

Chcesz sobie ułatwić poszukiwania? Szybko, sprawnie odnaleźć odpowiedni kod PKD pasujący do Ciebie? To nic trudnego wystarczy skorzystać z wyszukiwarki kodów.

Czym właściwie jest PKD? rozwijając skrót to nic innego jak Polska Klasyfikacja Działalności mająca na celu prowadzenie statystyk działalności. Wszystkie przedsiębiorstwa zobowiązane są do wypełnienia druku zanim zaczną funkcjonować prawnie, w nim wymagane jest właśnie podanie odpowiedniego kodu. Nieważne czy gastronomia, czy górnictwo czy inne jak obsługa nieruchomości PKD jest obowiązkowe.

Sprzedaż i kupno nieruchomości to dział 68 Działalność Związana z Obsługą Rynku Nieruchomości. Zagłębiając się dalej w temat przenosimy się do konkretnej grupy. Wśród nich oczywiście odnajdziemy Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek, Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości wykonywana na zlecenie, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami a także Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Szeroko rozbudowane opisy z łatwością pozwalają nam przyporządkować odpowiedni kod do prowadzonej działalności i zakresu prac w niej wykonywanych. Wszystko jest dla ludzi, wystarczy tylko chcieć, trochę poczytać, poszperać w internecie, by z łatwością wypełnić odpowiedni druk, który otworzy nam drzwi do sławy, dużych pieniędzy, możliwości zarobienia, przy maksymalnym włożeniu w to swoich sił.
Własna firma to telefony 24 godziny na dobę, bezsenne noce i wiele wyzwań i zobowiązań.